Spolupráca s finančným poradcom

17.03.2013 08:33

Partnersgroup SK- finančné služby INAK

    Mnoho mladých ľudí sa v dnešnej dobe musí zadĺžiť, aby niečo dosiahli. Staršie generácie si zasa nevedia a ani nemôžu užiť dôstojný dôchodok. Prečo sa neporadiť s niekým, kto nám v tejto veci môže pomôcť a vie nám poradiť?

    Finančný poradca v dnešnej dobe už nie je človek, ktorý by chodil po domoch a predával konkrétne produkty bánk,či inštitúcií, ako tomu bolo v minulosti. Dnes sú školený,skúsený a certifikovaný v NBS a neriešia iba stav financií ľudí v núdzi,ale aj nastavujú finančné rozdelenie veľkým firmám. Tak ako vie firma ušetriť, keď má dobrého účtovníka, tak vie ušetriť ešte viacej, ak má aj svojho finančného poradcu.

    Ak sa na to pozriem z pohľadu projektanta,prečo by sme si mali brať hypotéku na stavbu domu od banky,ktorá nám zaslepí výhľad "aktuálnou akciou", ktorá je výhodná možno na rok. Ale treba si uvedomiť, že či dokážeme splatiť hypotéku za rok alebo či za niekoľko rokov. Akcia nám pomôže na rok, ale za ostatné roky preplatíme aj to,čo mi ponúkli za "zvýhodnenú cenu". 

Dôležité

16.03.2020 08:00
Milí priateľia a zákazníci.   Vzhľadom na situáciu spojenú s vírusom COVID 19, Vás chceme informovať o opatreniach pri výkone naších služieb súvisiacich s obhliadkou/ konzultáciou na stavbách.  Nehovoriac o dodržiavaní platných noriem a technologických predpisov, bezpečnostných smerníc...
01.01.2019 00:00
Možnosti komunikácie s nami najdete TU. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Prostredníctvom kontaktného formulára, emailom, telefonicky alebo osobne sa Vám budeme snažiť poskytnúť práve to, čo potrebujete. Osobnú konzultáciu je potrebné vopred dohodnúť.
01.10.2014 00:00
Preto, aby som Vám dokázal ponúknuť čo najkvalitnejšie služby, je Váš názor dôležitý. Ak máte otázky / návrhy / pripomienky neváhajte ich napísať v diskusnom fóre Otázky a odpovede  (spodná časť stránky) a ja sa budem  snažiť odpovedať / zapracovať / prispôsobiť...

Kontaktujte nás