Hľadáme spolupracovníka do nášho projekčného tímu

09.01.2019 08:35

            Sme menšia projekčná kancelária, no zato sa pýšime kvalitne vykonanou prácou a aj z toho dôvodu hľadáme kolegu, ktorý má zmysel pre precíznosť, trpezlivosť a najmä chuť rozvíjať svoje vedomosti v oblasti projekcie. Pozícia a náplň práce je vhodná pre študenta inžinierskeho štúdia katedry architektúry, ktorý má ambície venovať sa svojmu oboru aj po skončení štúdia.

 

Náplň práce:

-          kompletizovanie celej projektovej dokumentácie pozemných stavieb (najmä projekty priemyselných stavieb a stavieb bytovej výstavby)

-          vypracovanie projektovej dokumentácie v oblasti architektúry pozemných stavieb priemyselných stavieb a stavieb bytovej výstavby (konštruktér)

Požiadavky:

-          práca s cad-kresliacimi programami (najmä Autocad, Zwcad, iné sú vítané)

-          vysoká úroveň písomného a ústneho prejavu = príprava textových častí PD

-          samostatnosť a kreativita pri riešení úloh

Výhody:

-          referenčné projekty a prax v obore

-          práca v mladom kolektíve

-          flexibilita, možnosť práce z domu

-          možnosť dlhodobej spolupráce (na dohodu, živnosť)

 

pre viac informácii nás kontaktujte.

 

Dôležité

16.03.2020 08:00
Milí priateľia a zákazníci.   Vzhľadom na situáciu spojenú s vírusom COVID 19, Vás chceme informovať o opatreniach pri výkone naších služieb súvisiacich s obhliadkou/ konzultáciou na stavbách.  Nehovoriac o dodržiavaní platných noriem a technologických predpisov, bezpečnostných smerníc...
01.01.2019 00:00
Možnosti komunikácie s nami najdete TU. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Prostredníctvom kontaktného formulára, emailom, telefonicky alebo osobne sa Vám budeme snažiť poskytnúť práve to, čo potrebujete. Osobnú konzultáciu je potrebné vopred dohodnúť.
01.10.2014 00:00
Preto, aby som Vám dokázal ponúknuť čo najkvalitnejšie služby, je Váš názor dôležitý. Ak máte otázky / návrhy / pripomienky neváhajte ich napísať v diskusnom fóre Otázky a odpovede  (spodná časť stránky) a ja sa budem  snažiť odpovedať / zapracovať / prispôsobiť...

Kontaktujte nás